تبلیغات
کُنــج خــونه - سس باربیکیو
تازه های کُنــج خــونه

این نمونه اصل و اولیه انواع سس های باربیکیوست. این سس انگلیسی با رنگ قهوه ای تیره و طعم ملس و دودی که داره جون می ده برای زمانی که قصد داریم هر نوع گوشتی را کباب کنیم. کافیه قبل از طبخ، گوشت را در این سس بخوابانیم و بعد از کباب کردن، گوشت طعم دودی خیلی خوبی به خود می گیره.

روی لیبل این سس نوشته مناسب برای غذاهای کبابی، انواع چیپس سبزیجات، اسنک ها و پاپ کُرن، دانه های بیکن 

مواد اولیه آن؛ گوجه فرنگی، سرکه جو، گلوکز، شربت فروکتوز، مواد نگهدارنده، شکر، عصاره ذرت، آلوچه مخصوص، کنسانتره، ادویه ترشیجات، آرد رِی وسرکه مخصوص است و روی لیبل قید شده دستور تهیه این سس یک راز پیچیده هست (!!!!) و به شدت از این دستور محافظت می شه (فکر کنم به این دلیل، اینقدر محکم قید کردند که کسی سوالی، چیزی تو مغزش نچرخونه!)
طبقه بندی: خوراکی های خاص!!!
برچسب ها: چاشنی های خاص

  • var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-153829-9']); _gaq.push(['_setDomainName', 'zohrehshirvani.mihanblog.com']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();